2000 Yılında üretim faaliyetlerine başlayan; üretim kalitesini ve dağıtım kanallarını daima canlı ve hareketli   tutabilen, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da tüketici memnuniyetini devam ettiren bir yapıdayız.
Ekip çalışmasının etkin gücünü tüm piyasada hissettiren ve rekabetçi Pazar koşullarına göre sürekli bir yapılanma içerisinde olan firmamız Sultanbeyli de hizmet vermektedir.
.
Sultanbeyli’nde bulunan fabrikada; Yatak Odası, Yemek Odası, Genç Odası, çok amaçlı dolaplar ve Askılı ürün gruplarında modüler bazda üretim yapmaktadır.
.
Evart Mobilya olarak her şeyin en güzelini, en iyisini, en kalitelisini sunmak ve müşteri beklentilerine en etkin şekilde cevap vermek adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmamakta, yeni yatırımları ve AR-GE çalışmaları ile sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Minimum fiyat ile en iyi hizmeti verebilme çabası içindedir. Teknolojik gelişmeleri  de takip ederek  bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve standartlar uygun ürünleri üretmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir